ДО УВАГИ ГРОМАДЯН: ВВОДЯТЬСЯ ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ВИДАЧІ ПАЛЬНОГО НА АВТОЗАПРАВКАХ, МЕДИКИ, РЯТУВАЛЬНИКИ І ВІЙСЬКОВІ ЗАПРАВЛЯЮТЬСЯ ПОЗА ЧЕРГАМИ!

Дата: 24.02.2022 14:41

24 лютого у зв’язку із воєнним станом та переважною потребою у забезпеченні безперебійної роботи екстрених служб і військових підрозділів на території Володимир-Волинського району вводиться обмеження щодо видачі пального приватним автовласникам. Крім того, керівникам автозаправок доведено про необхідність створення запасу пального, яке у наступні дні можна видавати лише комунальним і державним установам, зокрема, медзакладам, рятувальникам, силовикам, військовим частинам. Також повідомляємо громадянам, що перелічені структури на автозаправках відтепер обслуговуються ПОЗА ЧЕРГОЮ! Просимо з розумінням поставитись до обмежень і таким чином підтримати тих, хто нас боронить!