ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ВІКТОРА ХИЦЯ ДО МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Дата: 25.02.2022 10:39

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ВОЛОДИМИРЩИНИ!

Другу добу Росія веде повномасштабну війну проти нашої країни, ворог порушив кордони, вторгся в Україну і вже встиг завдали чимало ударів. Українські Збройні сили були готовими і гідно зустріли окупантів.

Та бойові дії тривають на всіх напрямках, окупанти прориваються до столиці, б’ють балістичними ракетами.

Ми віримо в українську армію! Тому тут, на місцях ми мусимо підтримати наших захисників відсутністю паніки, зібраністю, згуртованістю і логічною, чіткою поведінкою. Закликаю вас до цього!

Всі силові органи регіону посилили захист об’єктів критичної інфраструктури та громадського порядку, спрямовані дії на недопущення диверсій, протидії іншим проявам війни.

Іде максимально злагоджена робота для найбільш ефективного захисту нашої країни та безпеки жителів регіону.

По можливості, залишайтеся вдома! Користуйтеся лише офіційними джерелами інформації, не поширюйте фейків, не нагнітайте ситуації. Зберіть мінімальну тривожну валізу, не створюйте натовпів у магазинах, аптеках і на заправках – вони й надалі працюватимуть!

Відповідно до Наказу Волинської обласної військової адміністрації, на території області запроваджено комендантську годину.

Вона триває з 22 до 7 год. і починає діяти з 24 лютого.

У цей період не можна перебувати в громадських місцях і на вулицях без спеціальних перепусток і посвідчень, - це перевірятимуть правоохоронці.

Встановлено і спеціальний режим світломаскування в темну пору доби.

Цей вимушений крок необхідний в нинішніх умовах військової агресії та воєнного стану задля безпеки мешканців.

Громадський транспорт під час комендантської години не працюватиме.

У соцмережах та на сайтах громад опубліковані списки захисних споруд, ознайомтесь із їх переліком, визначте, яке зі сховищ найближче до вашого дому чи місця вашого перебування, продумайте найкоротший шлях, щоб у випадку оголошення загрози швидко дістатись до нього, допоможіть дітям, людям похилого віку, особам з інвалідністю!

Не фотографуйте військову техніку і переміщення військових та не розміщуйте таку інформацію в інтернеті.

Крім того, просимо інформувати правоохоронців, органи місцевого самоврядування у випадку:

- прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

- появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

- виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

- отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

Важливо: якщо ви побачили невластиві в місцях вашого перебування (дивись фото) такі чи подібні мітки, нанесені люмінесцентною чи світловідбиваючою фарбою, визначте місце, де вони знаходяться.

Повідомте поліцію, орган місцевого самоврядування.

При цьому назвіть точне місцезнаходження позначки:

- назву населеного пункту,

- відстань від населеного пункту,

- або інші топографічні орієнтири.

Зафарбуйте, засипте або іншим способом знищіть позначку.

Це може бути система сигналів, які використовує вороже військо для координації вторгнення.

У посиленому режимі запрацювали центри комплектування і соціальної підтримки – терміново здійснюється призов службовців оперативного резерву і добровольців, які ще більше підсилять нашу армію. Номери для зв’язку: 3-10-11 або 093 6449073

Долучайтесь та допомагайте чим можете, сьогодні є потреба в свідомих громадянах, які готові проводити спільні патрулювання міста з поліцією. Бажаючі допомогти можуть телефонувати за номером телефону: 0633974978.

Чітко дотримуйтесь інструкцій військових та місцевої влади і не піддавайтесь ворожій дезінформації.

Ситуація, в якій знаходиться наша Батьківщина, вимагає від усіх нас єдності, спокою та рішучості.

Переможемо разом! Слава Україні!