ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Дата: 25.02.2022 14:26

На Волині механізовані підрозділи ЗСУ зайняли бойові позиції по визначених рубежах і готові дати відсіч ворогові!

Так само цивільні громадяни повинні бути готові до оголошення будь-яких видів тривоги в містах, селища і селах!

Покладіть на видному місці речі, які ви приготували для спуску в укриття, ще раз продумайте найкоротший до нього шлях, заспокойте дітей, завчасу попередивши про можливий сценарій пересування, і СЛУХАЙТЕ СИРЕНУ!

Йдіть в укриття у випадку надходження тривожного сигналу від служби МНС чи органів місцевого самоврядування.

У містах працівники служби надзвичайних ситуацій задіють пересувні центри оповіщення із гучномовцем. У сільських населених пунктах голови громад домовились зі священниками про те, що замість сирени використовуватимуть безперервний бій дзвонів у храмах!

У випадку тривоги докладіть усіх зусиль, щоб зберегти своє життя! Ви всі потрібні країні! Не впадайте у відчай та не панікуйте!

Про можливі додаткові заходи інформуватимемо!!!

За нами правда і перемога! Слава Україні!