Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

СПАЛЮВАННЯ СУХОСТОЮ КАРАТИМЕТЬСЯ ЯК ДИВЕРСІЯ

Дата: 17.03.2022 08:26
Кількість переглядів: 416

3 березня 2022 року внесено зміни до Кримінального кодексу України, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану.

Так, у статті 113 «Диверсія» до переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави абр інших дій, спрямованих на знищення людей чи завдання шкоди їхньому здоров’ю, відтепер додано і навмисні підпали, в тому числі й сухої рослинності.

Враховуючи час в якому ми живемо, доводимо вказану інформацію до кожного жителя території області, щоб раз і назавжди припинити спалення сухої трави, рослинності для недопущення надзвичайних ситуацій, зниження обороноздатності та відволікання відповідних служб від виконання завдань за призначенням!

Лише за минулу добу до управління ДСНС у Волинській області надійшло майже два десятки звернень про пожежі, спричинені спалюванням сухостою.

Застерігаємо, що відтепер такі дії розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув'язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора