ДЕНЬ МОБІЛІЗАЦІЙНОГО ПРАЦІВНИКА УКРАЇНИ -17 БЕРЕЗНЯ

Дата: 17.03.2022 13:12

Цей день є свідченням заслуг багатьох поколінь фахівців мобілізаційної роботи, символом вшанування традицій, оцінкою вагомого внеску в забезпечення оборонної могутності нашої країни.

Ваша повсякденна наполеглива праця, вдосконалена мобілізаційна готовність війська та мобілізаційна робота характеризує високий рівень моральних, ділових і професійних якостей та відповідальність за доручену справу. У теперішній час коли на нашій землі стало дуже неспокійно, ви виконуєте надзвичайно важливу місію для України, захищаєте національну безпеку та зберігаєте спокій громадян.

У День мобілізаційного працівника дозвольте побажати військовослужбовцям, працівникам призовних пунктів та військовим комісаріатам, а також всім мобілізаційним працівникам і правоохоронним органам міцного здоров`я, щастя, нових звершень задля зміцнення оборонної могутності України.