Дата: 22.03.2022 10:36

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої та другої групи мають право не сплачувати єдиний податок з 1 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України.

При цьому, такими особами декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця не заповнюється за період, в якому єдиний податок не сплачувався.

Єдиний податок є одним із джерел наповнення місцевих бюджетів, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Отож, платникам податків за можливості, у разі здійснення господарської діяльності, варто і надалі виконувати свій податковий обов’язок та сплачувати єдиний податок для підтримання територіальних  громад.

Нагадаємо, що представникам підприємництва податкова служба пропонує  зручний та сучасний дистанційний формат спілкування та звітування через Електронний кабінет.

Разом переможемо!

Разом ми сила!

Все буде Україна!

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»