ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ВІКТОРА ХИЦЯ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 26.03.2022 06:45

Вітаю усіх військових, на яких покладена священна й відповідальна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу.

Висловлюю шану всім, хто відповідає за спокій як на мирній частині України, так і гідно несе бойове чергування на сході нашої держави у лавах Національної гвардії України.

Щодня кожен з вас виявляє неабияку мужність і самовідданість. Щиро зичу вам та вашим сім`ям міцного здоров`я, родинного благополуччя, душевного спокою та мирного неба.

Водночас ми відзначаємо цей день зі скорботою за тих, хто віддав своє життя за суверенність України. Висловлюю глибокі співчуття родинам загиблих Героїв. Терпіння й міцності духу.

Слава мужнім воїнам Національної гвардії України!

Дякуємо за службу!             Переможемо разом!                 Слава Україні!