Платники податків Волині спрямували до бюджетів майже 3 мільярди гривень податків

Дата: 04.04.2022 09:45

За підсумками першого кварталу 2022 року волинські платники податків перерахували до бюджетів усіх рівнів 2 мільярди 934 мільйони гривень податків. Це на 309 мільйонів гривень більше проти аналогічних показників минулого року.

Із загальної суми сплачених податків в області до загального фонду державного бюджету зібрано майже 1,4 мільярда гривень, що більше минулорічних показників на 69 мільйонів гривень.

Всупереч труднощам воєнного часу у березні платники податків Волині до бюджетів усіх рівнів сплатили понад 1 мільярд гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Чесно сплачуючи податки, волинські бізнесмени підтверджують реноме відповідальних платників податків у надскладний час воєнного періоду, - констатують у податковій службі.

Фахівці податкового адміністрування в області висловлюють щиру вдячність представникам бізнесу, які фінансово підтримують державу та національну армію своєчасною сплатою податків.

Сплата податків в умовах воєнного стану – це вияв  справжнього патріотизму, відданості та любові до своє країни.

Перемога буде за нами!

Слава Україні!

ГУ ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                            Сергій КОНДРАТЮК