Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Завдяки легальним доходам волинян до держбюджету надійшло 103,5 мільйона гривень військового збору

Дата: 14.04.2022 11:00
Кількість переглядів: 169

 

За підсумками першого кварталу 2022 року  з легальних доходів волинян до держбюджету сплачено 103,5 мільйона гривень військового збору. Це на 12,1 мільйона гривень більше проти аналогічного періоду торік.

Основна сума військового збору сплачена до держбюджету завдяки офіційним робочим місцям. А це свідчить про високий рівень податкової культури волинських працедавців, які в умовах воєнного стану докладають максимум зусиль для збереження робочих місць, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

У податковій службі нагадують, що саме легальні робочі місця – основне джерело надходжень військового збору та ПДФО. В умовах військової агресії з боку рф саме фінансування національної армії залишається першочерговим питанням для кожного з нас. Долучитися до фінансування національного війська можуть і повинні громадяни, котрі торік отримали доходи, але не сплатили з них податки.

Річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2021 рік можна подати впродовж шести місяців після припинення чи скасування воєнного стану. Така норма передбачена Законом України № 2142–IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану».

Разом з тим, у податковій службі рекомендують волинянам, котрі мають таку можливість, відзвітуватися про отримані торік доходи через Електронний кабінет вже зараз.

Задекларувавши доходи і сплативши ПДФО та військовий збір, громадяни підтримають обороноздатність країни у надскладний час війни з рф.

Нинішнього року держава запропонувала громадянам задекларувати не лише минулорічні доходи, а й на компромісних умовах  відзвітуватися про активи, що придбані у минулі податкові періоди за доходи без належного оподаткування.

 Особи, які задекларують активи, придбані за доходи без сплати податків, за умови перерахування одноразового збору, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому. Тому податкова служба рекомендує скористатися можливістю розпочати історію сумлінного платника податків. 

Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Сектор інформаційної взаємодії

ГУ ДПС у Волинській області

 

ПОГОДЖЕНО:                                                                     Сергій КОНДРАТЮК 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора