Дата: 21.04.2022 15:23

Фахівці служби зайнятості та безоплатної вторинної правової допомоги  зустрілися з громадянами, які змушені були покинути рідні домівки, рятуючись від російських окупантів. Зараз вони проживають в гуртожитку центру професійної освіти, але мріють повернутись додому.

Під час зустрічі розповіли про послуги та соціальні і правові гарантії для внутрішньо переміщених осіб, можливості отримання безоплатної правової допомоги. Також присутніх ознайомили з ситуацією на ринку праці та потребою в працівниках, з  послугами служби зайнятості, запросили ними скористатись.

Було багато запитань, на які надали вичерпні відповіді.