ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ВЕЛИКОДНЕМ

Дата: 23.04.2022 07:26

ДОРОГІ МЕШКАНЦІ ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ!

У неділю ми будемо зустрічати одне із найголовніших свят церковного року – Великдень.

Цьогоріч це зазвичай світле і радісне свято затьмарене війною. Та ми усі віримо, що завдяки професійності Збройних сил України, самовідданості волонтерів, щоденній праці усіх тих, хто залишився в тилу, мудрості керівництва держави й підтримці іноземних партнерів перемога вже близько. Бо за нами правда і Бог! А як свідчить Великоднє диво Воскресіння Христового, добро, правда і світло завжди перемагають зло, брехню і темряву.

У Великодню всенічну вознесімо свої молитви  до Господа про те, щоб якнайшвидше настав мир і спокій на нашій українській землі, а відтак і оселі в кожному місті і селі наповнилися затишком, дзвінким сміхом, добрими вістями, здоров’ям, щастям і світлою радістю. Не забудьмо пом’янути й душі усіх невинно загиблих від рук російського агресора українців.

І попри воєнне лихоліття нехай у цей святий день ваші серця будуть відкриті Богу, нехай прийдуть у ваші душі гармонія і тепло.

Христос Воскрес! Воскресне й Україна!

Голова районної ради                                                                     Віктор Хиць