КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА У ВЕЛИКОДНЮ НІЧ БУДЕ КОРОТШОЮ

Дата: 23.04.2022 15:25

У Володимир-Волинському районі та на Волині загалом змінено час комендантської години на Великодню ніч. Відтак, розпочнеться вона 23 квітня о 23.00, а завершиться 24 квітня о 5.00.

Можливість освятити великодній кошик у волинян буде з 5.00 ранку 24 квітня. Також освячення відбуватиметься й сьогодні, 23 квітня, з 12.00 дня до 22.00 год.

Долучитись до богослужінь можна в режимі онлайн, трансляцію яких вестимуть українські церкви.

Пряму трансляцію нічного богослужіння з Михайлівського Золотоверхого собору у Києві можна починати дивитися з 23 квітня, о 23:30. Для цього достатньо увімкнути трансляцію національного марафону єдиних новин.

Так само в ефірі марафону буде транслюватися богослужіння Української Греко-Католицької Церкви з Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві. Початок 24 квітня з 7:30.

Будьте пильні та не нехтуйте правилами безпеки. Смачної усім паски