Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Реалізація алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального – лише за наявності ліцензії

Дата: 27.04.2022 20:41
Кількість переглядів: 169

Уся підакцизна продукція - алкоголь, цигарки та пальне, повинна реалізовуватися оптом та вроздріб лише за наявності ліцензії на такий вид діяльності, - звертають увагу у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Саме ліцензована діяльність з реалізації підакцизної продукції гарантує належну якість товару і передбачені законом надходження до бюджету.

Зокрема, за підсумками першого кварталу 2022 року волинські господарюючі суб’єкти сплатили до бюджету понад 3 мільйони за придбані ліцензії на оптову торгівлю  алкоголем і тютюном. Ще майже 3 мільйони отримали громади області від платників за придбані ліцензії на право роздрібної реалізації горілчаної продукції та цигарок.  За придбані ліцензії на реалізацію пального сплачено 565 тисяч гривень. 

Лише дотримання вимог чинного законодавства всіма платниками  гарантує стабільні надходження до бюджету, належну якість підакцизної продукції та її безпеку для здоров’я та життя споживачів.

Серед умов, які вказують на те, що алкоголь  і тютюнові вироби відповідають стандартам якості та реалізуються з дотриманням вимог закону, - марка акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці продукції та ліцензія у продавця такого товару.

Щоб переконатися в тому, що ви купуєте легальну підакцизну продукцію, зазирніть у фіскальний чек. У цьому документі повинна бути обов’язково відображена сума роздрібного акцизу.

Якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання пального та фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером (0332) 777-152  (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Сектор інформаційної взаємодії

ГУ ДПС у Волинській області

 

ПОГОДЖЕНО:                                                                    Сергій КОНДРАТЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора