ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ УКРАЇНИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2022 09:45

8 травня - День пам'яті та примирення.

Внесок українців, які воювали у далеких 1939–1945 роках на боці антигітлерівської коаліції, величезний. Тоді, разом з союзниками, ми відважно перемогли нацистів, заплативши високу ціну. І в цей день ми вшановуємо подвиг нашого народу та пам'ять мільйонів людей, життя яких забрала найбільш кривава війна в ХХ столітті.

Друга Світова війна стала надзвичайно важким випробуванням для України. Водночас дала чимало уроків усім її учасникам.

Найбільший - що трагедія таких масштабів ніколи не має повторитися у майбутньому.

Світ обрав шлях примирення, але сьогодні цей вибір намагаються розтрощити рашисти - своїми танками і бомбами.

Сьогодні, вже в столітті ХХІ нам, українцям, знову довелося взяти до рук зброю і захищати рідну землю від російського окупанта.

Силою своєї волі, мужності, відваги ми боронимо не лише Батьківщину, а і є щитом Європи від мерзенного «руського мира».

Зупинити їх і довести, що прагнення миру та взаєморозуміння завжди сильніші за будь-яку злочинну ідеологію - нове завдання для всього цивілізованого суспільства.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!