Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості з метою підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування відбувся семінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції»

Дата: 10.05.2022 15:42
Кількість переглядів: 200

Зустріч пройшла за участі представника Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Слащука Степана Миколайовича.

Під час заходу присутніх ознайомили із перевагами офіційного працевлаштування. Працюючи нелегально, працівник не може належним чином захистити свої права, зокрема, права на нормальні умови роботи та проживання, на відпочинок, вихідні, на виплати в разі втрати працездатності. Тому обов’язок фахівців служби зайнятості застерегти та попередити шукачів роботи про небезпеку, яка чекає на них у разі нелегального працевлаштування не тільки у своїй країні, а й за кордоном.

Під час семінару слухачі також  отримали поради: як треба правильно збиратися у подорож, як відрізняти сумнівні оголошення про працевлаштування, на що  звернути увагу, щоб не потрапити в неприємні ситуації.

Учасники заходу отримали інформацію, яка допоможе заздалегідь подбати про власну безпеку та бути обізнаними, а значить захищеними.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора