Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

На Волині до місцевих бюджетів сплачено 156 мільйонів гривень плати за землю

Дата: 11.05.2022 15:13
Кількість переглядів: 158

Упродовж січня-квітня 2022 року місцеві бюджети Волині отримали в розпорядження 156 мільйонів гривень плати за землю. Це на 1,7 відсотка  більше проти аналогічного періоду торік.

Із загальної суми надходжень плати за землю в області внесок громадян-землевласників та землекористувачів - понад 9,5 мільйона гривень. Тим часом, юридичні особи перерахували до бюджетів громад понад 146 мільйонів гривень плати за землю.

Стабільне надходження податкових платежів до бюджету дозволяє громадам виконувати важливі та вкрай необхідні функції із забезпечення роботи інфраструктури. Тому кожен, хто має можливість сплачувати податки, зобов’язаний  робити передбачений законом внесок задля фінансової стабільності громад, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області і рекомендують юридичним особам, котрі провадять діяльність, та громадянам своєчасно розраховуватися із бюджетом.

Окрім поточних платежів, що є обов’язковими для сплати на територіях, де відсутні бойові дії, власникам землі та об’єктів нерухомості Волині варто погасити заборговані майнові податки, а підприємцям – заборговані суми єдиного податку, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет.  Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрах обслуговування платників, що діють при державних податкових інспекціях області.

Водночас податківці рекомендують  скористатися правом на податкову амністію тим, хто придбав майно за доходи, з яких не сплачено ПДФО. Сплативши збір після подання одноразової добровільної декларації, такі особи звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків у минулому.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії,  детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10.00 до 12.00.

 

Сектор інформаційної взаємодії

ГУДПС у Волинській області

 

ПОГОДЖЕНО:                                                                               Сергій КОНДРАТЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора