Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Дата: 13.05.2022 13:39
Кількість переглядів: 201

13 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій, голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, заступник голови райдержадміністрації Андрій Сторонський та міський голова Ігор Пальонка поклали квіти до символічної могили борцям за волю України.

День пам’яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій та привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Цей день у нинішній воєнний час для українців є надзвичайно символічним, адже вказує на категоричне неприйняття цивілізованим світом таких проявів тоталітарного правління як голодомори, депортації, політичні переслідування чи цькування за соціальними й іншими ознаками, і тим більше фізичне знищення людей.

Натомість, нинішня путінська Росія, потворно наслідує усі ці ганебні методи, фактично вчиняючи геноцид Українського народу у XXI столітті на українських землях. Тож пам’ятаючи про уроки історії, Україна разом з усім демократичним світом стоїть на захисті загальнолюдських цінностей, демонструє надзусилля у боротьбі проти вторгнення московської держави, вибиваючи окупанта з наших земель та виборюючи тим самим мир у всьому світі.

Віримо, що усі злочинці будуть покарані, а перемога буде за нами!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора