Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Волинські спрощенці перерахували до бюджету 273 мільйони гривень єдиного податку

Дата: 18.05.2022 10:45
Кількість переглядів: 147

Господарюючі суб’єкти Волині, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, у січні-квітні 2022 року сплатили до місцевих бюджетів 273 мільйони гривень єдиного податку.

Це на 17,5 відсотка більше, ніж у січні-квітні минулого року.  

Позитивна динаміка надходжень єдиного податку свідчить, що волинські СГД-спрощенці відповідальні у виконанні податкових зобов’язань. Зокрема, за підсумками чотирьох місяців поточного року ріст показників сплати єдиного податку має місце серед підприємців-фізичних осіб, сільськогосподарських товаровиробників та спрощенців - юридичних осіб.

У податковій службі нагадують, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування  для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучаються до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. Успішна протидія військовій агресії ворога вимагає бездоганної податкової дисципліни. Тож,  ДПС  просить усіх платників, котрі провадять діяльність, своєчасно перераховувати передбачені законом податки до бюджетів усіх рівнів.  

Нагадаємо, що представникам підприємництва податкова служба пропонує  зручний та сучасний дистанційний формат спілкування та звітування через Електронний кабінет.

Щодо фізичних осіб, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без сплати податків, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

З 1 вересня 2021 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках  податкової амністії детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Сектор інформаційної взаємодії

ГУ ДПС у Волинській області

 

ПОГОДЖЕНО:                                                               Сергій КОНДРАТЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора