22 травня святкує день народження голова Литовезької сільської ради Касянчук Олена Леонідівна

Дата: 22.05.2022 07:01

Шановна Олена Леонідівна!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Хай оптимізм та життєва енергія супроводжують Вас і надалі та дають можливість реалізовувати ідеї, приймати мудрі рішення на благо громади.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею.

Сімейного затишку, злагоди і добробуту у вашій родині!

Зі щирою повагою голова районної ради Віктор Хиць, депутатський корпус та колектив працівників апарату Володимир – Волинської районної ради.