Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

На Волині з початку року 930 платників отримали ключі електронного цифрового підпису від ДПС

Дата: 25.05.2022 10:19
Кількість переглядів: 172

З початку 2022 року сертифікати відкритих ключів від ДПС на Волині отримали 930 платників податків.

У переліку клієнтів кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг  ІДД ДПС в області – фізичні та юридичні особи.

В умовах дії воєнного стану програмно-технічний комплекс кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) та більшість відокремлених пунктів реєстрації (далі – ВПР) працюють і  надають відповідні послуги клієнтам. Ознайомитись з переліком, адресами та графіком роботи ВПР можна на офіційному інформаційному ресурсі Надавача  (https://acskidd.gov.ua/contacts).

Крім того, з 23 березня 2022 року, Надавачем запроваджено сервіс автоматичного формування нових сертифікатів відкритих ключів користувачів за один день до закінчення строку чинності старих сертифікатів, терміном дії на один рік. При цьому особистий ключ користувача не змінюється. Про те, як можна продовжити дію ключа електронного цифрового підпису самостійно – за посиланням.

Варто обов’язково врахувати, що при автоматичному продовженні терміну дії ключа користувачі стаціонарного програмного забезпечення повинні замінити старі сертифікати на нові у такому ПЗ.

 

Нагадаємо, що з 9 березня 2022 року в приміщенні ГУ ДПС у Волинській області, за адресою м. Луцьк, Київський майдан,4 (Центральний вхід) та в приміщенні ДПІ у м. Ковелі, за адресою м. Ковель, вул. Чубинського,1 можна отримати електронні довірчі послуги (електронний цифровий підпис).

Для отримання послуги необхідно попередньо надіслати на електронні адреси ra_03@ukr.net (м.Луцьк) та ra_0306@ukr.net (м. Ковель) скан- чи фотокопію заповненої реєстраційної картки та вказати бажаний час і дату особистого прибуття.

Документи, необхідні для оформлення ЕЦП, розміщені за посиланням: https://acskidd.gov.ua/manage-certificates .

Крім того, консультаційну допомогу з питань отримання електронного цифрового підпису можна отримати за номером телефону 0332-77-84-94.

Сектор інформаційної взаємодії

ГУ ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                              Сергій КОНДРАТЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора