У ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКІЙ МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ УКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПОПУЛЯРНОЇ  ТА ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Дата: 25.05.2022 16:17

У Володимир - Волинській міській бібліотеці відбулася зустріч для шанувальників української науково-популярної  та художньої літератури. Учасниками стали також і безробітні, зареєстровані у нашій філії. Цього разу вона була присвячена історії створення та боротьби Української Повстанської Армії.

Цій темі  приділили увагу багато українських авторів,  вийшло чимало творів. Працівниці бібліотеки презентували книги, що розповідають про славетну історію УПА. Наукові факти, історії з життя, спогади, кохання, біль, боротьба, віра – все це можна знайти на  їх сторінках.

Кожна з книг має свою цінність, свого читача. Відрадно було почути , що вони є популярними настільки, що беруть їх по попередньому запису.  Продовжуємо читати українською, тому що пам'ятаючи минуле, завжди матимемо майбутнє.