Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

СТАРТУЄ ВІРТУАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДІЯ.БІЗНЕС — ГАРЯЧА ЛІНІЯ ДЛЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З УКРАЇНИ В ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇНАХ

Дата: 27.05.2022 11:27
Кількість переглядів: 194

Запускаємо інноваційний формат гарячої лінії — віртуальний центр Дія.Бізнес.

Навіщо? Вимушені переселенці з України в європейських країнах часто стикаються з браком інформації про правила й процедури оформлення власного перебування, реєстрації бізнесу, працевлаштування та отримання допомоги.

Тому запускається віртуальний центр Дія.Бізнес для того, щоб надати всі необхідні відповіді в дистанційному форматі, поки українці не можуть повернутися додому.

Під час пілотного проєкту фахівці центрів Дія.Бізнес консультуватимуть українців щодо перебування в 7 країнах: Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Литві та Німеччині. Відповіді на запити інших країн ЄС будуть готуватись індивідуально. Центр також надаватиме відповідні консультації внутрішньо переміщеним особам в Україні.

З якими питаннями можна звертатися?

Консультації щодо отримання статусу тимчасового захисту або інших правових підстав перебування на території іншої держави.

Надання інформації щодо допомоги із житлом і ресурсів підтримки з працевлаштуванням для громадян України.

Надання інформації щодо ведення бізнесу в 7 країнах ЄС (Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Литві та Німеччині) та як згодом зробити релокейт в Україну.

Отримати безоплатну консультацію можна за номерами телефонів:

080 033 31 83 (дзвінки безоплатні на території України)

+48 22 266 22 75 (міжнародний номер для дзвінків з території країн ЄС, плата за дзвінки стягається відповідно до тарифних умов оператора)

Деталі https://business.diia.gov.ua/virtual-center-diia-business

Проєкт ініційований командами Офіс з розвитку підприємництва та експорту й Дія.Бізнес та здійснений ГО «Консультаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу» за сприяння «Проєкту підтримки Дії», що впроваджується Програмою розвитку UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції Embassy of Sweden in Kyiv.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора