28 травня святкує день народження депутат Володимир – Волинської районної ради Фіщук Віктор Сергійович

Дата: 28.05.2022 07:00

Шановний Віктор Сергійович!

Прийміть сердечні вітання з нагоди дня народження! Бажаємо, аби завдяки Вашим амбіціям та безмежній працьовитості всі плани обов’язково реалізовувались, а на зміну їм завжди приходили нові далекоглядні перспективи.

Зичимо міцного здоров’я, благополуччя, здійснення заповітних мрій і сподівань, бадьорості духу, сил і наснаги. Хай Вас повсякчас супроводжує добра вдача, життєвий оптимізм і творча наснага. А невичерпна енергія буде вірним супутником на шляху до нових звершень.

Зі щирою повагою голова районної ради Віктор Хиць, депутатський корпус та колектив працівників апарату Володимир – Волинської районної ради.