Міжнародний  день захисту дітей

Дата: 01.06.2022 14:50

Сьогодні   відзначаємо Міжнародний  день захисту дітей. Ніколи раніше 1 червня не було сповненим для нас такого глибокого змісту, такого суму і такого болю. Тому для українців сьогодні День захисту дітей – це передусім захист їхнього життя, щоб небо над Україною якомога швидше стало мирним, а кожен новий день  був радісним і добрим.

З  нагоди цього свята фахівці Володимир-Волинської міськрайонної філії  Волинського обласного центру зайнятості організували  інтерактивний захід для внутрішньо переміщених дітей, які проживають у гуртожиткe Володимир - Волинського центру професійної освіти. Вони провели конкурси та вікторини на знання світу  професій,з уміли зацікавити та задіяти всіх учасників. Для старшокласників  провели тестування схильностей до певних сфер професійної діяльності . Також передали від колективу філії іграшки та солодкі подарунки.