Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

На соціальні потреби на Волині сплачено понад 2,8 мільярда гривень єдиного внеску

Дата: 02.06.2022 21:56
Кількість переглядів: 129

Упродовж січня-травня 2022 року волинські працедавці перерахували на соціальні потреби 2 мільярди 821 мільйон гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.  

Це на 624 мільйони гривень більше проти аналогічного періоду торік.

Сплативши на 28 відсотків більше єдиного внеску до фактичних надходжень минулого року, волинські працедавці продемонстрували відповідальне ставлення у виконанні своїх зобов’язань перед державою та найманими працівниками.

Навіть в умовах воєнного стану господарюючі суб’єкти, які мають можливість працювати, зобов’язані дотримуватися належних стандартів оплати праці та перераховувати до бюджету визначені законом  платежі, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.  

Дбаючи про інтереси держави та соціальні гарантії для найманих працівників, кожен працедавець сприяє бюджетній стабільності та фінансовій безпеці країни, яка ефективно протидіє військовій агресії рф.

Нагадаємо, що з 1 березня поточного року до припинення воєнного стану та ще 12 місяців потому фізичні особи-підприємці, особи, котрі здійснюють незалежну професійну діяльність і члени фермерських господарств мають право не сплачувати єдиний внесок за себе.

Фізичним особам - підприємцям 2-3 груп спрощеної системи оподаткування також дозволяється не сплачувати єдиний внесок за мобілізованих осіб. Суми єдиного внеску за мобілізованих осіб до соціальних фондів буде сплачено з державного бюджету.

Довідково:  саме  страховий стаж, тобто нараховані і сплачені до бюджету податковим агентом-роботодавцем суми єдиного внеску, безпосередньо впливає на суму соціальної допомоги від держави у разі настання страхового випадку та пенсійних виплат.

Сектор інформаційної взаємодії

ГУ ДПС у Волинській області

 ПОГОДЖЕНО:                                                            Сергій КОНДРАТЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора