Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ПРОВЕДЕНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРО СИСТЕМУ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 09.06.2022 01:21
Кількість переглядів: 142

Сьогодні фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості спільно з  представником Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Степаном Слащуком провели семінар для внутрішньо переміщених осіб.

Під час заходу учасники дізнались  про систему безоплатної правової допомоги, мету та основні засади її функціонування, а також про право внутрішньо переміщених осіб на звернення за первинною та вторинною правовою допомогою.

Слухачам роз’яснили основні зміни законодавства в умовах воєнного стану, порядок подачі заяви на отримання компенсації за зруйноване житло та інше майно, розповіли про процедуру відновлення документів, отримання соціальних виплат та компенсацій, захисту трудових прав.

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з електронними сервісами, актуальними вакансіями, особливостями професійної підготовки, перепідготовки за сприяння служби зайнятості в Центрах професійно-технічної освіти.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора