Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Із легальних доходів волинян до бюджету сплачено майже 200 мільйонів гривень військового збору

Дата: 10.06.2022 00:27
Кількість переглядів: 123

За підсумками січня-травня 2022 року на Волині до держбюджету сплачено 193,7 мільйона гривень військового збору. Це на 35,9  мільйона гривень більше, ніж у січні-травні торік.   Наразі в області зафіксовано ріст показників сплати військового збору на 22,8 відсотка

Оскільки військовий збір нараховується і сплачується лише з легальних доходів, у Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують: офіційні робочі місця – основне джерело находжень військового збору та ПДФО до бюджету.

Позитивна динаміка надходжень військового збору дає підстави для висновків про збереження робочих місць волинськими працедавцями та дотримання більшістю із них соціальних гарантій в оплаті праці. А це означає, що волинський бізнес піклується про інтереси держави та дбає про соціальний захист найманих осіб, чесно сплачуючи податки.

Лише за умови належного фінансового забезпечення країна може успішно протидіяти військовій агресії. Тому активний діалог з платниками, якісне адміністрування податків і зборів задля бюджетної стабільності та фінансування оборонних заходів – пріоритет роботи органів ДПС, - наголошують у податковій службі.

Долучитися до фінансування національного війська можуть і повинні громадяни, котрі торік отримали доходи, але не сплатили з них податки. Річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2021 рік можна подати впродовж шести місяців після припинення чи скасування воєнного стану. Така норма передбачена Законом України № 2142–IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану».

Разом з тим, у податковій службі рекомендують волинянам, котрі мають таку можливість, відзвітуватися про отримані торік доходи через Електронний кабінет вже зараз.

Нинішнього року держава запропонувала громадянам задекларувати не лише минулорічні доходи, а й на компромісних умовах  відзвітуватися про активи, що придбані у минулі податкові періоди за доходи без належного оподаткування.

Особи, які задекларують активи, придбані за доходи без сплати податків, за умови перерахування одноразового збору, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому. Тому податкова служба рекомендує не втратити можливість розпочати історію сумлінного платника податків.

Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Сектор інформаційної взаємодії

ГУ ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                                         Сергій КОНДРАТЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора