Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Підприємців і мешканців громад Володимир-Волинського району просять погасити заборговані податки

Дата: 14.06.2022 10:32
Кількість переглядів: 126

В умовах воєнного стану бюджетна стабільність громад залежить від сумління кожного платника податків. Оскільки чимало громадян та підприємців у минулі роки допустили заборгованість зі сплати  податків,  саме час розрахуватися з місцевим бюджетом, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

Зокрема, про погашення податкових боргів повинні подбати власники землі та об’єктів нерухомості, а також підприємці-фізичні особи, котрі заборгували значні суми єдиного податку.

З переліком боржників бюджету – мешканців громад Володимир-Волинського району  можна ознайомитися за посиланням.

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет.

 Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрах обслуговування платників,, що діють при державних податкових інспекціях області.

Нагадаємо, що на важливості своєчасних розрахунків із бюджетом, зокрема погашенні податкових боргів,  особливо наголошується у наказі голови Волинської ОВА від 22 04.2022 року № 137 «Про забезпечення виконання доходів місцевих бюджетів».

Водночас податківці рекомендують  скористатися правом на податкову амністію тим, хто придбав майно за доходи, з яких не сплачено ПДФО. Сплативши збір після подання одноразової добровільної декларації, такі особи звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків у минулому.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії,  детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10.00 до 12.00.

Сектор інформаційної взаємодії

ГУДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                                               Сергій КОНДРАТЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора