КАБМІН СПРОСТИВ ОРГАНІЗАЦІЮ ВИЇЗДУ ДІТЕЙ ЗА КОРДОН НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 14.06.2022 15:06

Аби спростити організацію оздоровлення дітей за кордоном та забезпечити в короткі терміни організований виїзд дітей на відпочинок, Кабінет Міністрів України постановою №661 від 10 червня 2022 року вніс зміни до двох попередніх постанов Уряду.

Зокрема зміни стосуються постанов від 27 січня 1995 р. № 57 «Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України» і від 10 листопада 2021 р. № 1167 «Про затвердження Порядку організації виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок».

Передбачається, що під час воєнного стану групи дітей зможуть виїжджати за кордон на оздоровлення та відпочинок виключно за наявності згоди Нацсоцслужби. При цьому при подачі пакета документів до уповноваженого органу більше не потрібно здійснювати їх нотаріальне засвідчення.

Під час воєнного стану групи дітей зможуть виїжджати за кордон на оздоровлення та відпочинок виключно за наявності згоди Нацсоцслужби. При цьому більше не потрібно здійснювати нотаріальне засвідчення пакета документів.

Прикордонний контроль здійснюється із пред’явленням таких документів:

згоди Нацсоцслужби на виїзд дітей;

списків групи дітей, які виїжджають та осіб, які супроводжують;

паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини;

погодження службою у справах дітей згоди законних представників кожної дитини на її виїзд;

заяви батьків на виїзд дитини за кордон, завіреної службою у справах дітей.

Детальніше за посиланням https://is.gd/Q4WPaU