Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Вклад волинських спрощенців до бюджетів громад зріс на 15 відсотків

Дата: 15.06.2022 14:12
Кількість переглядів: 128

Волинські спрощенці- юридичні та фізичні особи, впродовж січня-травня 2022 року сплатили до місцевих бюджетів понад 351 мільйон гривень єдиного податку.

Це на 15 відсотків більше, ніж у січні-травні минулого року.  

Ріст показників сплати єдиного податку в області фіксують серед підприємців-фізичних осіб, сільськогосподарських товаровиробників та спрощенців - юридичних осіб.

Таким чином, господарюючі суб’єкти Волині, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, вкотре продемонстрували відповідальність і виваженість у питанні виконання податкових зобов’язань, - констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Із загальної суми надходжень єдиного податку на Волині підприємці-фізичні особи сплатили 290 мільйонів гривень, юридичні особи - 40,7 мільйона гривень, сільськогосподарські товаровиробники - 21,3 мільйона гривень єдиного податку.  

У податковій службі нагадують, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучаються до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку, - наголошують у податковій службі краю.

Тож, ДПС просить усіх платників, котрі провадять діяльність, своєчасно перераховувати передбачені законом податки до бюджетів усіх рівнів.  

Нагадаємо, що представникам підприємництва податкова служба пропонує  зручний та сучасний дистанційний формат спілкування та звітування через Електронний кабінет.

Щодо фізичних осіб, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без сплати податків, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

З 1 вересня 2021 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках  податкової амністії детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

 

ПОГОДЖЕНО:                                                               Сергій КОНДРАТЮК                                                    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора