Про корупційні зловживання можна повідомити письмово або ж телефоном

Дата: 15.06.2022 14:28

Поінформувати про корупційні прояви чи ризики під час взаємодії з контролюючими органами  має право кожен громадянин України. іноземець чи особа без громадянства.

Зокрема, про порушення Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700 «Про запобігання корупції» посадовцями Головного управління ДПС у Волинській області можна повідомити у будь-який зручний спосіб, а саме :

- з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: 43010, м. Луцьк, вул. Київський майдан, 4;

- засобами телефонного зв’язку через працівників сектору з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Волинській області, на номери (0332)777-171 чи 777-127.

Нагадаємо, що відповідно до статті 53 Закону №1700 викривачам гарантується державний захист.

Усім, хто цікавиться правовим статусом викривачів, Головне управління ДПС у Волинській області пропонує ознайомитися з тематичною Пам’яткою щодо правового статусу, прав та гарантій захисту викривача, яка розроблена ДПС України.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області