Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ОСНОВНІ ДОРУЧЕННЯ НАРАДИ З ГОЛОВАМИ ГРОМАД: ПРОФІЛАКТИКА ВИНИКНЕННЯ ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕЧНОГО КУПАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Дата: 15.06.2022 16:32
Кількість переглядів: 142

15 червня на нараді начальника районної військової адміністрації Юрія Лобача та голови райради Віктора Хиця із головами територіальних громад району було обговорено завдання органів місцевого самоврядування з питань запобігання пожеж в населених пунктах, дачних та садових товариствах та на інших об’єктах, розміщених у лісових масивах, відповідно до вимог правил пожежної безпеки в Україні. Крім того, ухвалено ряд рішень щодо забезпечення правил збереження життя людей на водних об’єктах.

За інформацією районного управління ГУДСНС уже протягом цього року на водоймах району загинули три людини, одна з яких дитина. У Нововолинській громаді нещасний випадок трапився на водоймі, що визначена як місце масового відпочинку громадян, а у Литовежі та Володимирі мешканці загинули на водних об’єктах, не обладнаних для купання. У зв’язку з наближенням періоду, коли біля водойм масово відпочивають дорослі та діти, виконавчим органам місцевих рад доручено вжити заходів безпеки на період купального сезону, довести до відома громадян сувору заборону купання на водних об’єктах, які не призначені для відпочинку, зобов’язати орендарів ставків, озер та інших водойм, які не мають обладнаних пляжів, забезпечити їх сезонними рятувальними постами, постійно протягом літа проводити серед мешканців громад інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки на воді.

Крім того, зазначили рятувальники, літо є й найбільш пожежонебезпечним періодом. Хоча цьогорічна статистика пожеж вражає ще до наближення літньої спеки – в області виникло 287 загорянь у екосистемах, 59 з яких на території Володимир-Волинського району.

Спільно з лісівниками працівники підрозділу з надзвичайних ситуацій обстежили на дотримання правил пожежної безпеки угіддя Губинського, Микуличівського, Павлівського, Стенжаричівського, Устилузького, Ішівського, Мокрецького та Локачинського лісництв, території ТзОВ «Прогрес», де виявили ряд типових недоліків, усунути які у повному обсязі користувачі лісових та польових угідь повинні негайно.

А громадянам слід пам’ятати, що у період дії воєнного стану відвідування населенням лісових масивів (крім осіб, які виконують військові і лісогосподарські функції) та заїзд на територію лісового фонду Волинської області транспортних засобів та інших механізмів за винятком тих, що використовуються для військової та лісогосподарської мети, суворо заборонено.

Аби попередити лісові пожежі в майбутньому, виконавчим органам сільських, селищних, міських рад, ДП “Володимир-Волинське лісомисливське господарство”, державному підприємству «Волинський військовий лісгосп» та іншим лісокористувачам району доручено забезпечити належну охорону від пожеж та вчасне реагування на порушення правил пожежної безпеки, зокрема щодо недопущення фактів випалювання трави та інших рослинних решток на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора