ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 27.07.2023 08:28

Шановні медичні працівники!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Щоденно ви виконуєте свою нелегку працю, повертаючи людям найдорожче – здоров’я. Ви присутні, коли людина з’являється на світ і супроводжуєте протягом усього життя, даруючи надію у найскладніших і безвихідних ситуаціях.

Окрема шана і низький уклін від імені всіх жителів району - медикам, які несуть, оберігають і рятують життя на фронті.

Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом вас! Щастя вам й добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Голова Володимирської районної ради                                                   Віктор Хиць

Начальник Володимирської районної

військової адміністрації                                                                         Юрій Лобач