ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ ФЕРМЕРА

Дата: 17.06.2022 15:53

Шановні фермери району!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох. Без селянина немає держави, без фермера – майбутнього.

В усі часи сільськогосподарська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця. Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих фермерських справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Хай обходять стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

З повагою,

голова Володимир – Волинської районної ради                    Віктор Хиць