Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Офіційні робочі місця та легальні доходи волинян поповнили бюджет на 2,6 мільярда гривень ПДФО

Дата: 22.06.2022 10:09
Кількість переглядів: 126

За підсумками січня-травня 2022 року з офіційних доходів волинян до бюджетів усіх рівнів сплачено 2 мільярди 628 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

Це на чверть більше показників аналогічного періоду торік.

В умовах воєнного стану своєчасна сплата ПДФО – важлива складова бюджетної стабільності, - констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.  

Зокрема, на Волині наразі понад 70 відсотків податкових надходжень місцевих бюджетів, або понад 2 мільярди гривень – це сплачений із легальних доходів ПДФО.

Тим часом, до держбюджету з легальних доходів волинян перераховано 556 мільйонів гривень ПДФО.

Факт збільшення надходжень ПДФО на 25,4 відсотка до минулорічних показників у податковій службі краю пояснюють відповідальністю місцевого бізнесу, представники якого

в умовах воєнного стану зберігають  робочі місця та виробничі можливості.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: протидія військовій агресії рф вимагає стабільних бюджетних надходжень. Тому внесок кожного платника податків для фінансової безпеки держави - важливий.

Підтримати країну фінансово можуть і повинні ті волиняни, котрі торік отримали доходи, але не сплатили з них податки.

До 20 липня 2022 року громадяни, котрі зобов’язані звітуватися про минулорічні доходи, повинні подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Таку вимогу до декларантів містить Закон України від 26 травня 2022 року № 2260 - IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» (далі – Закон № 2260), який вступив у дію 27.05.2022 року.

Враховуючи обставини, в яких країна протидіє військовій агресії, у Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують волинянам, котрі отримували минулого року доходи, з яких не сплатили податки,  подати річну податкову декларацію до 20 липня 2022 року в зручний для себе час через Електронний кабінет, або ж звернутися до Центру обслуговування платників за місцем податкової адреси.

Звертаємо увагу, що Закон № 2260 зобов’язує сплатити визначені податки і збори за підсумками декларування  не пізніше 31 липня 2022 року,

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

 

ПОГОДЖЕНО:                                                     Сергій КОНДРАТЮК                                       


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора