«Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості»

Дата: 23.06.2022 10:58

Сьогодні фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості для безробітних громадян провели «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості».

Учасників заходу ознайомилили з основними послугами Державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання, електронними сервісами служби, перевагами легальної зайнятості, питаннями запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу, загрозами нелегальної трудової міграції, актуальною інформацією про стан ринку праці.

Безробітні дізнались про можливість участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Ознайомилися з такою послугою служби зайнятості як професійне навчання.

Під час проведення заходу відбулось жваве обговорення  проблемних питань в режимі питання – відповідь.