Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

До місцевих бюджетів Волині сплачено майже 55 мільйонів гривень роздрібного акцизу

Дата: 24.06.2022 11:55
Кількість переглядів: 126

Завдяки легальній реалізації підакцизної продукції на Волині до бюджетів громад надійшло 54,8 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції у січні-травні 2022 року.

Це на 3,1 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Ріст показників сплати роздрібного акцизу свідчить про належний моніторинг за ситуацією на ринку реалізації горілчаної продукції та тютюнових виробів з боку ДПС та дотримання вимог податкового законодавства більшістю господарюючих суб’єктів, - констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Щоб убезпечити себе від споживання неякісного алкоголю податківці рекомендують споживачам купувати лише легальну підакцизну продукцію.

Серед умов, які вказують на те, що алкоголь відповідає стандартам якості та перебуває у легальному обігу, - марка акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці продукції та ліцензія у продавця такого товару.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану Державна податкова служба забезпечує контроль за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг шляхом проведення фактичних перевірок.

Насамперед, перевірки закладів торгівлі та громадського харчування проводяться за скаргами громадян, у яких повідомляється про відмову суб’єкта господарювання у можливості проведення розрахунків за придбані товари (послуги) платіжною карткою, незастосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків за продаж підакцизної продукції.

Якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання пального та фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером (0332) 777-152  (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

 

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

 

ПОГОДЖЕНО:                                                                    Сергій КОНДРАТЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора