25 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ МИТНИКА УКРАЇНИ - ДЕНЬ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Дата: 25.06.2023 07:30

Шановні працівники та ветерани митної служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня митної служби України та Дня митника України.

Митниця - одна з важливих державних інституцій, яка забезпечує захист інтересів держави, проведення ефективної митної політики, наповнення державного бюджету, а також контроль за дотриманням законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності. З моменту встановлення державних кордонів і в усі часи митники стоять на сторожі економічних інтересів країни, ведуть боротьбу з правопорушеннями.

У цей день бажаємо всім митникам і ветеранам митних органів миру,  міцного здоров’я, оптимізму та благополуччя. Будьте наполегливими та досягайте кар’єрних вершин. Нехай у благородній справі служіння інтересам України вас завжди супроводжує успіх!

З повагою

голова районної ради                                                                             Віктор Хиць