28 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2023 06:35

Шановні жителі Володимирcького району!

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України.

Конституція – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

Саме Конституція визначила найціннішим життя людини, її здоров’я, честь і гідність. Та сьогодні загарбницька навала намагається відібрати у нас всі ці цінності. Тож у цей вікопомний день бажаємо нашій Україні лише перемоги, без якої неможливе утвердження гуманізму, демократії, права, закону і справедливості, які декларує і гарантує Основний Закон країни.

Кожній українській родині зичу взаєморозуміння, спокою та миру. І нехай принципи Конституції стануть реаліями нашого сьогодення.

Голова районної ради                                                        Віктор Хиць