Володимир - Волинська районна рада Волинської області - офіційна сторінка

Волинська область

Який порядок проведення розрахунків при оптовій торгівлі на складі СГ?

Дата: 01.07.2022 09:35
Кількість переглядів: 22

Згідно з п. 12 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями, якщо в місці отримання товарів (надання послуг) операції з розрахунків у готівковій формі не здійснюються (склади, місця зберігання товарів, оптова торгівля тощо), то реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та або програмні РРО та розрахункові книжки не застосовуються.

Довідково: Загальнодоступний інформаційно – довідковий ресурс (категорія 109.03).

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                                               О. НІКОТІНА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора