ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ  НАГОДИ ДНЯ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ

Дата: 01.07.2022 11:07

Дорогі працівники архітектури!

Щиро вітаю вас з Днем архітектури України!

Професія архітектора є надвідповідальною, адже створені будівлі та споруди служать людству роками.

Сьогоднішня архітектура це не тільки проста творчість та самовираження.

У сучасному світі надшвидкого розвитку та змін, вона має відповідати запитам людей, бути функціональною, органічною, якісною, красивою, і найголовніше - робити навколишнє середовище комфортним.

Сьогодні перед вами постає ще одна надважлива задача – відновлення зруйнованої ворогом України після її, а ми всі ц цьому упевнені, перемоги.

Віримо в ЗСУ і разом наближаємо нашу перемогу!

Хочу побажати усім творчої наснаги, вдалих та сміливих рішень, нових архітектурних витворів!

Нехай ваша творчість втілюється у найкращих проектах, що будуть радувати не одне покоління наших з вами нащадків.

Здоров’я Вам, щастя та успіхів!

Голова районної ради                                                                Віктор Хиць