3 липня - День Військ Протиповітряної оборони України

Дата: 03.07.2022 07:11

З ДНЕМ ВІЙСЬК ПРОТИПОВІТРЯНОЇ ОБОРОНИ УКРАЇНИ!

Вітаю мужніх вартових повітряного простору України з професійним святом – Днем Військ Протиповітряної оборони. Сьогодні Ви демонструє вірність українському народові, мужність та героїзм при виконанні завдань по стримуванню збройної агресії проти України з повітря, прикриття важливих об’єктів держави, угруповань своїх військ від ударів засобів повітряного нападу противника.

У цей святковий день висловлюю слова щирої вдячності всім військовослужбовцям, ветеранам і працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України за сумлінну самовіддану службу Вітчизні та зразкову ратну працю.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та добробуту у ваших родинах, звершення всіх планів і задумів, нових успіхів заради зміцнення обороноздатності та перемоги нашої держави!

Дякуємо за службу!

Переможемо разом!

Слава Україні !

Героям слава !