4 ЛИПНЯ – ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2022 09:07

Шановні працівники поліції !

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем Національної поліції України!

Витоки виникнення поліції у кожної держави свої. Незмінною залишається суть: зріле суспільство в процесі свого розвитку вирішує створити спеціальну службу для захисту справедливості та власної безпеки.

Служба в поліції – це щоденна важка праця, постійна готовність відновити мир і спокій у державі, вміння відрізнити істину та обов’язок захистити невинного.

Сьогодні Ви демонструє вірність українському народові, мужність та героїзм при виконанні завдань по стримуванню збройної агресії проти України та наданню допомоги населенню.

У День поліції бажаю всім вам міцної віри в своє святе покликання і в свою Батьківщину, здоров'я, благополуччя і процвітання. Спасибі за вашу нелегку працю!

Невичерпної енергії, наполегливості у вашій складній роботі! Хай доля буде привітною до вас!

Дякуємо за службу!

Переможемо разом!

Слава Україні !

Героям слава !