Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Із легальних доходів лучан для потреб армії сплачено понад 113 мільйонів гривень військового збору

Дата: 08.07.2022 10:14
Кількість переглядів: 162

У січні-червні 2022 року з легальних доходів лучан до держбюджету сплачено понад 113 мільйонів гривень військового збору. Це на 31 відсоток більше проти аналогічного періоду торік.

Військовий збір, що сплачується з легальних доходів громадян, належить до вагомого джерела бюджетних надходжень для фінансування армії. Тож, у податковій службі Волині наголошують на важливості використання лише офіційної найманої праці.

Долучитися до фінансування національного війська можуть і повинні громадяни, котрі торік отримали доходи, але не сплатили з них податки.

Усім, хто відповідно до норм Податкового кодексу України, зобов’язаний декларувати доходи за минулий рік, у податковій службі нагадують, що річна податкова декларація про майновий стан і доходи подається до 20 липня 2022 року.

Цей новий строк звітування у рамках щорічної деклараційної кампанії визначений Законом України від 26 травня 2022 року № 2260 - IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» (далі – Закон № 2260), який вступив у дію 27.05.2022 року.

Закон № 2260 зобов’язує декларантів перерахувати визначені до сплати податкові зобов’язання не пізніше 31 липня 2022 року, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

У  податковій службі рекомендують волинянам, котрі мають таку можливість, відзвітуватися про отримані торік доходи через Електронний кабінет.

Задекларувавши доходи і сплативши ПДФО та військовий збір, громадяни підтримають обороноздатність країни у надскладний час війни з рф.

Нинішнього року держава запропонувала громадянам задекларувати не лише минулорічні доходи, а й на компромісних умовах відзвітуватися про активи, що придбані у минулі податкові періоди за доходи без належного оподаткування.

Особи, які задекларують активи, придбані за доходи без сплати податків, за умови перерахування одноразового збору, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому. Тому податкова служба радить не втратити можливості розпочати історію сумлінного платника податків.

Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                          Олена НІКОТІНА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора