Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

БЛІЦ-НАВЧАННЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ

Дата: 12.07.2022 16:24
Кількість переглядів: 155

1 липня 2022 року стартувала інформаційної кампанії «Виходь на світло».  Основною метою проведення якої  є проведення роз’яснення працедавцям щодо неприпустимості допуску до роботи без оформлення трудових відносин.

У рамках підтримки такої акції 12 липня 2022 року у приміщенні Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості  відбулося бліц-навчання для роботодавців за участю головного державного інспектора з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області Тетяни МЕЛЬНІКОВОЇ.

Під час зустрічі роботодавці були поінформовані про можливості служби зайнятості щодо підбору персоналу. Також, учасники заходу дізналися про зміни у трудовому законодавстві під час воєнного стану, про відповідальність у разі порушення роботодавцями чинного законодавства.  Крім того, роботодавці мали змогу отримати додаткові відомості про всі гарантії, які розповсюджуються на найманих працівників.

Підсумком заходу був конструктивний діалог у формі «питання-відповідь» у результаті - роботодавці отримали кваліфіковані відповіді на конкретні запитання. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора