Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Волинська чорниця поповнила місцеві бюджети на 2 мільйони гривень

Дата: 25.07.2022 09:15
Кількість переглядів: 134

На Волині заготівля чорниці з комерційною метою вже додала понад 2 мільйони гривень ренти за спецвикористання лісових ресурсів місцевим бюджетам.

Ці дані-проміжні, оскільки ягідно-грибний сезон ще триває. А серед податкових платежів, які зобов’язані сплачувати господарюючі суб’єкти-учасники заготівельного бізнесу, - ПДФО, військовий збір та рента за спецвикористання дарів лісу, - звертають увагу господарюючих суб’єктів у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

З огляду на воєнний стан заготівля дарів лісу нині відбувається лише на визначених територіях трьох районів Волині. Тож, громади Камінь-Каширського, Ковельського та  Луцького районів, у яких дозволено відвідувати ліс і збирати лісові ресурси, повинні подбати про легальний процес заготівлі.  

«Сьогодні надзвичайно важливо, щоб податки від заготівлі  волинської чорниці  поповнили бюджети. Це той додатковий ресурс, що повинен бути залучений і використаний для оборонних та соціальних потреб. Тому звертаюся до представників легального бізнесу та лідерів місцевого самоврядування з проханням інформувати про порушення, насамперед про нелегальну закупівлю волинської чорниці чи інших лісових ресурсів бізнес-структурами, які не сплачують податки», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.  

Довідково: наразі в області заготівельникам виписано лісових квитків на 1042 тони чорниці.

Сектор  інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                  Сергій КОНДРАТЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора