ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Дата: 02.08.2022 10:42

Війна та негативні соціальні наслідки, які вона потягла, повністю змінили життя Українського народу, а також збільшили різноманіття ризиків для базових прав громадян на життя, здоров’я і майно. Це стосується і сфери дорожнього руху та експлуатації транспорту, безпека якої зазнала додаткових загроз.

Ураховуючи вразливість учасників дорожнього руху у період воєнного стану, вимушену необхідність мільйонів громадян України у переміщенні на автомобільному та іншому транспорті на значні відстані територією держави науковцями НДІ ВПЗ було розроблено Пам’ятку «Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни». У ній міститься низка важливих і соціально корисних порад, здатних зберегти життя і знизити ризики для знищення майна громадян.

Пам’ятка «Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни»