Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Ключі електронного цифрового підпису від ДПС з початку року отримали понад 2,3 тисячі платників податків

Дата: 02.08.2022 14:47
Кількість переглядів: 139

На Волині з початку року 2353 платники отримали сертифікати відкритих ключів від ДПС.

У переліку клієнтів кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС – фізичні та юридичні особи Волині, які використовують електронні цифрові підписи ДПС у господарській діяльності.

В умовах дії воєнного стану програмно-технічний комплекс кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) та більшість відокремлених пунктів реєстрації (далі – ВПР) працюють і надають відповідні послуги клієнтам. Ознайомитись з переліком, адресами та графіком роботи ВПР можна на офіційному інформаційному ресурсі Надавача (https://acskidd.gov.ua/contacts).

Крім того, з 23 березня 2022 року, Надавачем запроваджено сервіс автоматичного формування нових сертифікатів відкритих ключів користувачів за один день до закінчення строку чинності старих сертифікатів, терміном дії на один рік. При цьому особистий ключ користувача не змінюється. Про те, як можна продовжити дію ключа електронного цифрового підпису самостійно – за посиланням.

Варто обов’язково врахувати, що при автоматичному продовженні терміну дії ключа користувачі стаціонарного програмного забезпечення повинні замінити старі сертифікати на нові у такому ПЗ.

Нагадаємо, що з 9 березня 2022 року в приміщенні Головного управління ДПС у Волинській області, за адресою м. Луцьк, Київський майдан,4 та в приміщенні ДПІ у м. Ковелі, за адресою м. Ковель, вул. Чубинського,1 можна отримати електронні довірчі послуги (електронний цифровий підпис).

Для отримання послуги необхідно попередньо надіслати на електронні адреси ra_03@ukr.net (м.Луцьк) та ra_0306@ukr.net (м. Ковель) скан- чи фотокопію заповненої реєстраційної картки та вказати бажаний час і дату особистого прибуття.

Документи, необхідні для оформлення ЕЦП, розміщені за посиланням: https://acskidd.gov.ua/manage-certificates .

Крім того, консультаційну допомогу з питань отримання електронного цифрового підпису можна отримати за номером телефону 0332-77-84-94.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                              Сергій ЛИСЕЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора