Володимир - Волинська районна рада Волинської області - офіційна сторінка

Волинська область

Внесок  волинян в оборону сферу країни – 304 мільйони гривень військового збору

Дата: 04.08.2022 12:37
Кількість переглядів: 22

Упродовж семи місяців 2022 року на Волині до держбюджету сплачено 303,7 мільйона гривень військового збору.

Це на 31,8 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Позитивна динаміка надходжень військового збору свідчить про дотримання соціальних гарантій при оплаті праці більшістю волинських працедавців. Саме офіційна заробітна плата - основне джерело надходжень військового збору, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Успішна протидія збройній агресії рф повинна мати належне фінансове забезпечення. Тож, кожен, хто сплачує податки до бюджету, наближає перемогу України над загарбником», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що підтримати країну фінансово можуть громадяни, котрі відзвітуються у рамках податкової амністії. Держава запропонувала до 1 вересня 2022 року на компромісних умовах подати одноразову добровільну декларацію про активи, що придбані у минулі податкові періоди за доходи без належного оподаткування.

Особи, які задекларують такі активи та перерахують до бюджету  одноразовий збір, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому.

Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом - сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація у банері «Одноразове добровільне декларування».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                        Сергій ЛИСЕЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора