13 серпня святкує день народження депутат Володимир – Волинської районної ради Нестеряк Ганна Владиславівна

Дата: 13.08.2022 08:37

Шановна Ганно Владиславівно!

Прийміть щирі та сердечні вітання із Вашим Днем народження!

Бажаю Вам міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів.

Нехай Ваше життя буде насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнюються яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Хай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з Вами, та нових надійних друзів!

Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує дні наповнені щастям!

Зі щирою повагою

голова районної ради Віктор Хиць, депутатський корпус та колектив працівників апарату Володимир – Волинської районної ради.